Bootstrap Themes

Wizytówki Firmowe

Właśnie znalazłeś miejsce, w którym prezentowane są wizytówki firmowe. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki w celu szybszego dotarcia do firm o poszukiwanym profilu!

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO

698 805 600

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi mycia ciśnieniowego budynków. Czyścimy dachy oraz elewacje, beton, kostkę brukową, udrażniamy zapchane rynny. Usuwamy niechciane grafffiti ścienne. Pozbywamy się między innymi rdzy, pleśni, pyłu, sadzy, odchodów zwierzęcych, resztek gum do żucia, mchów i porostów. Korzystamy z wydajnych myjek wysokociśnieniowych z podgrzewaniem wody. Realizujemy zlecenia na terenie miasta Warszawa oraz okolic.Realizujemy kompleksowe usługi mycia ciśnieniowego, oferując mycie elewacji i dachów, kostki brukowej, czyszczenie rynien. Korzystając z niezawodnych myjek ciśnieniowych z podgrzewaczem wody, usuwamy zabrudzenia i nieczystości wszelkiego rodzaju. Polecamy również naszą usługę likwidacji graffiti wraz z nałożeniem specjalnej powłoki zabezpieczającej. Obsługujemy właścicieli prywatnych domów, wspólnoty mieszkaniowe, zarządców nieruchomości.

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO

https://ostech.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/
Szpitalna 10, 05-200 Wołomin
Tel. 698 805 600
e-mail: krzysztof.oldak@ostech.pl
NIP: 1251109315
REGON: 141479281

https://ostech.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/: https //ostech.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.