Bootstrap Themes

Wizytówki Firmowe

Właśnie znalazłeś miejsce, w którym prezentowane są wizytówki firmowe. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki w celu szybszego dotarcia do firm o poszukiwanym profilu!

Hurtownia warzyw i owoców Pol Mar codziennie zaopatrza dystrybutorów i kucharzy w świeże warzywa i owoce. Nasza działalność cechuje współpraca z ponad 10000 lokalnych producentów i dostawców. Nasz zespół pracowników jest aby wspierać Cię w Twoim rozwoju. Wyznacznikiem naszego sukcesu jest jakość oferowanych przez nas produktów w związku z tym kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości oraz pochodzenie ekologiczne sprzedawanego asortymentu. Pol Mar Paweł Grzyb to przede wszystkim , ciągle rozwijająca się oferta i podwyższanie standardu pracy. Współpracujemy z najlepszymi i największymi sklepami, w których klienci chcą kupować dobrej jakości produkty. Celem naszej działalności jest skup oraz sprzedaż warzyw i owoców najwyższej jakości. Skupujemy jedyne produkty rolne, co do których mamy 100% pewność, że spełnią oczekiwania naszych partnerów.

Polmar

Polmar

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Sprzedaż warzyw

Polmar
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.