Bootstrap Themes

Wizytówki Firmowe

Właśnie znalazłeś miejsce, w którym prezentowane są wizytówki firmowe. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki w celu szybszego dotarcia do firm o poszukiwanym profilu!

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

512 115 051

Notariusz Jelenia Góra owo renomowana sekretariat notarialna, która od lat świadczy kompleksowe usługi notarialne na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych notariuszy, spośród pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem, służy pomocą w każdej kwestii. Kancelaria Notarialna Jelenia Góra oferuje pełną gamę usług notarialnych. Notariusze specjalizują się w czynnościach notarialnych, takich jak: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, odpisów, zaświadczeń zaś protokołów. Zapewniają i pełną barki w zakresie przygotowania dokumentów tudzież ich weryfikacji, zgodnie spośród obowiązującymi przepisami prawa. Wśród usług Kancelarii Notarialnej Jelenia Góra warto podmienić Sporządzanie aktów notarialnych. Notariusze przygotowują natomiast sporządzają wszelkiego rodzaju akty notarialne, w tym umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy przedwstępnej, umowy dzierżawy, umowy najmu, testamenty, pełnomocnictwa, spółki osobowe, spółki kapitałowe zaś mnogość innych. Odpisy, poświadczenia natomiast zaświadczenia - Notariusze sporządzają odpisy spośród dokumentów, poświadczają ich zgodność z oryginałem natomiast wystawiają zaświadczenia o stanie cywilnym, o tym, że postać fizyczna nie figuruje w ewidencji dłużników niewypłacalnych, o tym, że ustalony przedmiot nie jest obciążony hipoteką.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

https://notariuszejeleniagora.pl/
Al. Wojska Polskiego 32/12, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 512 115 051
e-mail: [email protected]
NIP: 6912186109
REGON: 021883641

https://notariuszejeleniagora.pl/: Kancelaria notarialna Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.