Bootstrap Themes

Wizytówki Firmowe

Właśnie znalazłeś miejsce, w którym prezentowane są wizytówki firmowe. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki w celu szybszego dotarcia do firm o poszukiwanym profilu!

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

727 770 880

Jeśli chcesz zapewnić dziecku rozrywkę na najważniejszym poziomie, a jednocześnie stymulować jego rozwój, postaw na wizytę w SmartKidsPlanet. Jest to miejsce, w którym doskonale poczują się zarówno małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak i te znacznie starsze. Coś dla siebie znajdą nawet dziesięciolatki.
Jak Centrum Mądrej Zabawy wpływa na dzieci?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, aby nie jedynie dostarczały radości, niemniej jednak też korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Dobraliśmy atrakcje tak, aby SmartKidsPlanet kształtowało fantazję oraz kreatywność. To miejsce, w którym rozwijane są także umiejętności motoryczne. Przychodząc ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy stwarzasz mu okazję do zabawy z innymi, a tym samym dbasz o jego rozwój społeczny.

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Centrum Mądrej Zabawy

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.