Bootstrap Themes

Wizytówki Firmowe

Właśnie znalazłeś miejsce, w którym prezentowane są wizytówki firmowe. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki w celu szybszego dotarcia do firm o poszukiwanym profilu!

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada ma w ofercie najwyższej klasy kampery firmy Laika o minimalnym przebiegu i maksymalnej użyteczności. Wypożyczenie kampera jest idealnym pomysłem na zagraniczny wyjazd.Kampery są świetnie wyposażone dla 5 osób. Polecana wypożyczalnia kamperów Łódź oferuje najlepsza jakość i satysfakcję w trakcie wyprawy. Samochody możesz wynająć w czterech największych punktach w kraju – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Oferowane kampery mają ogrzewanie gazowe oraz klimę z funkcją grzania. Z części użytkowych można wymienić mini sypialnie z materacami, prysznic i toaletę, pokój dzienny z aneksem kuchennym i blatem przeznaczonym do posiłków. W kuchni znajdują się m.in.: stół, okno kuchenne, szuflady z cichym domykaniem, lodówka i metalowy zlew. Kamper posiada na wyposażeniu: manualną skrzynię biegów, czujniki cofania, czujnik gazów usypiających, elektryczne lusterka, moskitiery oraz pojemny garaż.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: [email protected]
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wypożyczalnia kamperów

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.